Литовці та русичі змагатимуться на “ТуСтань 2013”

Литовці та русичі змагатимуться на “ТуСтань 2013”
1=кількість оцінок 5=середня оцінка

Фестиваль середньовічної культури «ТуСтань 2013» відбудеться вже в ці вихідні. Цього року до події доєднаються реконструктори з Литовської республіки. Литовці разом із нашими русичами будуть змагатись у середньовічних боях та відновлювати древню культуру.

Цьогорічні гості на “Тустань 2013”

Загалом делегація з Прибалтики налічуватиме близько 10 осіб. “Важливо, що це не просто воїни – гості з Литви також володіють рідкісними ремеслами, які демонструватимуть на Тустані,” – розповідає Ярема Іванців, координатор реконструкторів на фестивалі. Період історії, який відновлюють литовці, сягає ІХ-ХІІІ століть. Зокрема майстри відомого реконструкторського клубу «PAJAUTA» будуть створювати ювелірні вироби, прикраси зі скла, вироби з дерева, кераміки та кості за традиціями раннього середньовіччя. Додамо, що ремісники цього клубу є постійними учасниками грандіозних фестивалів середньовічної тематики у Литві, Латвії, Польщі та країнах Скандинавії.

Вартість квитка

Нагадаємо, що з 2 до 4 серпня відбудеться Фестиваль української середньовічної культури “Ту Стань! – 2013”. Фестиваль увосьме пройде в селі Урич Львівської області, в однойменному заповіднику Тустань. Вартість одного фестивального дня – 40 грн, абонемент на весь фестиваль – 60 грн. Організатори закликають приїжджати на подію у історичному одязі та вишиванках.

Організатори та партнери

Фестивальне дійство організовують Державний історико-культурний заповідник “Тустань”, “Чорна Галич”, ОУМ “Спадщина”.

Співорганізатори: Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА, Сколівська районна рада та Сколівська райдержадміністрація, Підгородецька сільська рада, Національний природний парк “Сколівські Бескиди”, громада с. Урич.

Захід відбувається за підтримки Віталія Дем’янюка та Клубу “Коло”, Андрія Парубія та компанії “Менс”.

Інформаційні партнери: агентство «LUFA», інтернет портал «Afishalviv.net», інформаційне агентство «Zaxid.net», сайт «Молодь» (molod.te.ua), ТРК «Вежа», журнал «LvivToday», інтернет портал «Відпочинок у Львові» (v.lviv.ua), Інтернет-газета «Доба», радіо «Львівська хвиля», Львівське телебачення, щоденна інтернет газета «Вголос», сайт «AutoTravel.ua», газета «Ратуша», інформаційний ресурс Львова «От-От», туристична фірма «Час на мандри», туристичний ресурс «Стежками України».

* * *

Прес-служба фестивалю «Ту Стань! – 2013».

Деталі на сайті: www.tustan.ua

 

"Тустань 2013" (C) LUFA

“Тустань 2013” (C) LUFA

 
 

Поділіться враженнями:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *